Obex - Galwanizernia i Zakład Ślusarski Śląsk

OBEX


galwanizernia śląsk

spawanie konstrukcji śląsk

Galwanizernia

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu sięgającemu lat 90-tych w powłokach galwanicznych nasi specjaliści skonstruowali cały system produkcji. Właściciel Marcin Bober stawia główny fundament firmy na bezpieczeństwo pracy. Podczas intensywnej rozbudowy przedsiębiorstwa w 2016 roku zaprojektował sam całą linie produkcyjną, która posiada zmodernizowane zabezpieczenia w celu uniknięcia błędów spowodowanych przez ludzkie przyzwyczajenia. W 2017 roku została wykonana analiza produktu oraz optymalizacja procesu produkcji w celu podniesienia jakości technologicznego.
Badając rynek Śląski w 2017r możemy potwierdzić, że posiadamy najwyższej jakości powłoki cynkowe, niklowe, fosforowe oraz chromowe. Posiadamy ponad 30 różnych rodzajów powłok chemicznych. Jako nieliczni posiadamy wanny przystosowane do elementów o długości 6 metrów.
Naszymi klientami w powłokach galwanicznych są firmy z gałęzi przemysłu budowlanego, motoryzacyjnego, meblowego, wojskowego, energetyki, automatyki i telekomunikacji. Głównie są to przedsiębiorstwa, które eksportują swój towar na zachodnią część europy.

Zakład Ślusarski

Drugą odnogą firmy jest obróbka metali w park maszyn: tokarki, spawarki, wiertarki stołowe, szlifierki, gilotyna, obcinarki, giętarki. Zakład ślusarski jest w stanie wykonać masową produkcje danej metalowej części. Usługi jakie głównie świadczymy w tym zakresie to skrawanie, toczenie elementów, walcowanie i toczenie rur, kowalstwo artystyczne i metaloplastyka.
Posiadamy duże doświadczenie w spawaniu precyzyjnym i spawaniu konstrukcji stalowych. Posiadamy hale na których znajduje się park maszyn służący do frezowania, cięcia, spawania blach, elementów i konstrukcji metalowych. Zapraszamy do przedsiębiortswa w Tarnowskich Górach - Śląsk. Nasi partnerzy biznesowi są z miast Tarnowskie Góry, Gliwice, Zawiercie, Zabrze, Bytom, Katowice, Chorzów. Galwanizernia związku z technologicznym rozwojem w 2017r stawia na precyzyjne i jakościowe podejście do każdego zlecenia.